Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Member
th: สมาชิก
