Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: installed
uk: встановлено

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Text
uk: Текст

en: Community
uk: Спільнота

en: Information
uk: Відомості

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Member
uk: Учасник

en: Dependency
uk: Залежність

en: available
uk: доступно

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
