Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys
