Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: installed
be: усталяваны

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва
