Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Community
ca: Comunitat

en: Information
ca: Informació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Member
ca: Membre

en: Dependency
ca: Dependència

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
