Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Information
cy: Gwybodaeth
