Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Public
es: Público

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: installed
es: instalado

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: Text
es: Texto

en: Community
es: Comunidad

en: Information
es: Información

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Member
es: Miembro

en: Dependency
es: Dependencia

en: available
es: disponible

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
