Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Information
et: Andmed

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
