Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: installed
fi: asennettu

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Information
fi: Tietoa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Member
fi: Jäsen

en: Dependency
fi: Riippuvuus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
