Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
