Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Default
ht: Pa defo
