Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
