Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
