Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
