Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी
