Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
