Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
