Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
