Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
