Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Information
sk: Informácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Member
sk: Člen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
