Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Text
tr: Metin

en: Information
tr: Bilgi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Member
tr: Üye

en: Dependency
tr: Bağımlılık
