Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست
