Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Public
vi: Công cộng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Information
vi: Thông tin

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Member
vi: Thành viên

en: Dependency
vi: Phụ thuộc

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
