Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Interval
et: Intervall

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Default start date type
et: Vaikimisi alguskuupäeva tüüp

en: Default start date value
et: Vaikimisi alguskuupäeva väärtus

en: Default end date type
et: Vaikimisi lõppkuupäeva tüüp

en: Default end date value
et: Vaikimisi lõppkuupäeva väärtus

en: Date and time range
et: Kuupäeva ning kellaaja vahemik
