Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Interval
eu: Bitartea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
