Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Default start date type
fi: Aloituspäivämäärän oletustyyppi

en: Default start date value
fi: Aloituspäivämäärän oletusarvo

en: Default end date type
fi: Lopetuspäivämäärän oletustyyppi

en: Default end date value
fi: Lopetuspäivämäärän oletusarvo
