Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
