Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Interval
pl: Interwał

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Default start date type
pl: Domyślny typ daty początkowej

en: Default start date value
pl: Domyślna wartość daty początkowej

en: Default end date type
pl: Domyślny typ daty końcowej

en: Default end date value
pl: Domyślna wartość daty końcowej

en: Date and time range
pl: Zakres daty i czasu
