Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Interval
sv: Intervall

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Default start date type
sv: Förvald typ för startdatum

en: Default start date value
sv: Förvalt värde för startdatum

en: Default end date type
sv: Förvald typ för slutdatum

en: Default end date value
sv: Förvalt värde för slutdatum
