Flexible Daterange (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Default
it: Predefinito

en: Interval
it: Intervallo

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Default start date type
it: Tipo di data di inizio predefinito

en: Default start date value
it: Valore data di inizio predefinito

en: Default end date type
it: Tipo di data di fine predefinito

en: Default end date value
it: Valore data di fine predefinito

en: Date and time range
it: Intervallo data e ora
