Flexible Daterange (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
