Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Default
be: Прадвызначана

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Default start date type
be: Прадвызначаны тып пачатковае даты

en: Default start date value
be: Прадвызначанае значэнне пачатковае даты

en: Default end date type
be: Прадвызначаны тып канчатковае даты

en: Default end date value
be: Прадвызначанае значэнне канчатковае даты
