Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default
da: Standard

en: Default value
da: Standardværdi

en: Default start date type
da: Standard startdatotype

en: Default start date value
da: Standard startdatoværdi

en: Default end date type
da: Standard slutdatotype

en: Default end date value
da: Standard slutdatoværdi

en: End date value
da: Slutdatoværdi

en: Date and time range
da: Dato- og tidsintervaller
