Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Interval
fa: دوره

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
