Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Interval
gl: Intervalo

en: Default value
gl: Valor predefinido
