Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Default start date type
id: Jenis tanggal mulai default

en: Default start date value
id: Nilai tanggal mulai default

en: Default end date type
id: Jenis tanggal akhir default

en: Default end date value
id: Nilai tanggal akhir default

en: End date value
id: Nilai tanggal akhir

en: Date and time range
id: Rentang tanggal dan waktu
