Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Default
ja: デフォルト

en: Interval
ja: 間隔

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Default start date type
ja: 開始日のデフォルトタイプ

en: Default start date value
ja: 開始日のデフォルト値

en: Default end date type
ja: 終了日のデフォルトタイプ

en: Default end date value
ja: 終了日のデフォルト値

en: End date value
ja: 終了日の値

en: Date and time range
ja: 日時の範囲
