Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Interval
lt: Intervalas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
