Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Interval
lv: Intervāls

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
