Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Default start date type
nl: Standaard begindatumtype

en: Default start date value
nl: Standaard begindatumwaarde

en: Default end date type
nl: Standaard einddatumtype

en: Default end date value
nl: Standaard einddatumwaarde

en: End date value
nl: Einddatumwaarde

en: Date and time range
nl: Datum- en tijdperiode
