Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Default start date type
ro: Tipul implicit al datei de început

en: Default start date value
ro: Valoarea implicită a datei de început

en: Default end date type
ro: Tipul implicit al datei de încheiere

en: Default end date value
ro: Valoarea implicită a datei de încheiere

en: End date value
ro: Valoarea datei finale

en: Date and time range
ro: Interval de dată și timp
