Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Default start date type
ar: بداية التاريخ افتراضيًا

en: Default start date value
ar: قيمة بداية التاريخ الافتراضية

en: Default end date type
ar: نوع نهاية التاريخ الافتراضي

en: Default end date value
ar: قيمة نهاية التاريخ الافتراضية
