Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Default
cs: Výchozí

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: End date value
cs: Konečná hodnota data
