Flexible Daterange (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Default
de: Standard

en: Interval
de: Intervall

en: Default value
de: Standardwert

en: Default start date type
de: Standardtyp für das Startdatum

en: Default start date value
de: Standard-Startdatum

en: Default end date type
de: Standardtyp für das Enddatum

en: Default end date value
de: Standard-Enddatum

en: Date and time range
de: Zeitspanne
