Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Interval
el: Περίοδος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
