Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Interval
he: מרווח

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
