Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Interval
hu: Időköz

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Default start date type
hu: Kezdődátum alapértelmezett típusa

en: Default start date value
hu: Kezdődátum alapértelmezett értéke

en: Default end date type
hu: Végdátum alapértelmezett típusa

en: Default end date value
hu: Végdátum alapértelmezett értéke

en: End date value
hu: Végdátum értéke

en: Date and time range
hu: Dátum és idő tartomány
