Flexible Daterange (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Default start date type
hy: Նախնական մեկնարկի ամսաթվի տեսակը

en: Default start date value
hy: Մեկնարկային ամսաթվի կանխադրված արժեքը

en: Default end date type
hy: Ավարտի ամսաթվի կանխադրված տեսակը

en: Default end date value
hy: Ավարտի ամսաթվի կանխադրված արժեքը
