Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Interval
ru: Интервал

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Default start date type
ru: Тип начальной даты по умолчанию

en: Default start date value
ru: Значение начальной даты по умолчанию

en: Default end date type
ru: Тип конечной даты по умолчанию

en: Default end date value
ru: Значение конечной даты по умолчанию

en: End date value
ru: Значение конечной даты

en: Date and time range
ru: Диапазон дат и времени
