Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Default
uk: Базово

en: Interval
uk: Проміжок

en: Default value
uk: Базове значення

en: Default start date type
uk: Базовий тип початкової дати

en: Default start date value
uk: Базове значення початкової дати

en: Default end date type
uk: Базовий тип кінцевої дати

en: Default end date value
uk: Базове значення кінцевої дати

en: End date value
uk: Значення кінцевої дати

en: Date and time range
uk: Діапазон дати і часу
